تبلیغات
ورزشی - اعلام برترین تیم تاریخ لیگ برتر انگلیس

اعلام برترین تیم تاریخ لیگ برتر انگلیس

بیست و هفتم اردیبهشت 91 06:43 ب.ظ

نویسنده : mojtaba mehr

برترین تیم تاریخ لیگ برتر انگلیس به انتخاب عموم و کارشناسان انگلیسی شب گذشته اعلام شد و بازیکنان شیاطین سرخ در این لیست حکمرانی می کنند. 

نام پل اسکولز و رایان گیگز در دو لیست (لیست منتخب از سوی عموم و کارشناسان) دیده می شود و پیتر اشمایکل، کریستیانو رونالدو و گری نویل هم نامشان را در این لیست می بینند. 

آلن شیرر و تیری آنری برترین گلزنان دو تیم شناخته شدند و نام اشلی کول و تونی آدامز هم در لیست ها دیده می شود. 

تیم منتخب کارشناسان: پیتر اشمایکل، گری نویل، آدامز، فردیناند، اشلی کول، کریس رونالدو، روی کین، پل اسکولز، رایان گیگز، آلن شیرر و تیری آنری. 

تیم منتخب عموم: پیتر اشمایکل، گری نویل، آدامز، ویدیچ، اشلی کول، کریس رونالدو، استیون جررد، اسکولز، گیگز، آلن شیرر و تیری آنری. 

300 هزار هوادار فوتبال از سرتاسر دنیا، یازده بازیکن منتخب تاریخ لیگ برتر را انتخاب کردند و کارشناسان هم نام یازده بازیکن لیگ برتر را اعلام کردند که اکثر این بازیکنان از منچستریونایتد هستند. 

نام 9 بازیکن در دو لیست تکرار شده است.البته هواداران استیون جرارد را در خط میانی ترجیح دده اند و نام نمانیا ویدیچ را به عنوان مدافع منتخب برگزیده اند و کارشناسان به جای این دو گزینه روی کین و ریوفردیناند را انتخاب کرده اند. 

هواداران شش بازیکن از یونایتد را برگزیده اند و کارشناسان نام 7 بازیکن از شاگردان سرالکس فرگوسن را در لیست برترین ها قرار داده اند. 

رایان گیگز درجریان این مراسم بهترین بازیکن تاریخ لیگ برتر لقب گرفت و بیشترین رای را مال خود کرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -