تبلیغات
ورزشی - یوفا به جان‌تری اجازه داد جام‌قهرمانی را بلند‌کند

یوفا به جان‌تری اجازه داد جام‌قهرمانی را بلند‌کند

هشتم اردیبهشت 91 01:13 ب.ظ

نویسنده : mojtaba mehr
مشخص نیست تصمیم فیفا شامل بخشوده شدن یک جلسه محرومیت تری به دلیل دریافت کارت قرمز در دیدار بارسلونا خواهد شد و او خواهد توانست در دیدار پایانی برابر بایرن مونیخ به میدان برود یا نه.

طبق قانون، تری به دلیل اخراج از زمین حتی اجازه نخواهد داشت در ورزشگاه آلیانس آره نا برابر مونیخ روی نیمکت تیم چلسی بنیشند و فقط می تواند بازی را در جایگاه تماشا کند ، آن هم در کنار رائل میرلس ، رامیرز و برانیسلاو ایووانویچ که همگی به دلیل کارت های زردی که گرفته ا ند ، محروم هستند.در بیانیه یوفا آمده است: اگر چلسی فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2012 را ببرد جان تری اجازه خواهد داشت جام قهرمانی را بلند کند و مدال به گردن بیاویزد.

فرانک لمپارد که در غیاب تری بازوبند کاپیتانی را به بازو خواهد بست گفت اگر چلسی قهرمان شود برایش مهم نیست چه کسی این جام را در دستانش بگیرد و بلند کند.وی گفت: شخصیت من بسته به بلند کردن جام نیست. من عاشق این هستم که در ترکیب تیم به پیروزی برسم . اگر چنین شد هرکس می تواند جام را بلند کند.

پیش از این و در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 1999 روی کین و پل اسکولز به دلیل محرومیت در دیدار فینال نتوانستند در جشن قهرمانی منچستریونایتد شرکت کنند.جان تری بعدا از هواداران و بازیکنان چلسی به خاطر خطایی که روی  الکسیس سانچز مرتکب شد و به دریافت کارت قرمزانجامید ، پوزش خواست. کمیته انضباطی یوفا در نشست سی و یکم ماه می درباره مدت محرومیت تری تصمیم خواهد گرفت.ممکن این این محرومیت تا سوپرجام اروپا در فصل آینده و یا اوایل لیگ قهرمانان فصل بعد و یا رقابت های لیگ اروپا ادامه یابد. دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: اخبار تری ، اخبار چلسی ، اخبار یوفا ،
آخرین ویرایش: - -